Direktsändning

KAROLIN 2016  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2016-06-18 18:16
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Roland Olsson (1)- Mikael Forss (9)405 - 278(S)IMULANT
Karin Anderberg (10)- Martin Bender (2)315 - 347ReNDERA
Gerd Forss (4)- Gunnar Andersson (5)377 - 377INTRAdAALFrES(K)O
Claes von Hofsten (3)- Pia Mattsson (13)368 - 344tIGGARE(S)KOTStEK
Anna Andersson (7)- Jussi Pohjola (16)389 - 278HALSTRA
Henrik Jonés (8)- Alexandra Svanteson (12)374 - 308gARDIST
Åke Qvarfordt (6)- David Tiberg (15)349 - 276
Monica Ringheim (11)- Jan Johansson (18)382 - 283KALIFAT
Åsa Florholm (20)- Annica Hallberg (17)249 - 401DOMSLuT
Helena Åman (19)- Mikael Brenning (21)325 - 345
Marianne Mattsson (22)- Maria Åslund (14)272 - 482TIGGARe SERIELL

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Roland Olsson 7001718406
2Visa spelarens matcher Martin Bender 6011676380
3Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 5021024367
4Visa spelarens matcher Gerd Forss 4121375361
5Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 4121306374
6Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 4031241343
7Visa spelarens matcher Anna Andersson 4031205364
8Visa spelarens matcher Henrik Jonés 4031203369
9Visa spelarens matcher Mikael Forss 4031030341
10Visa spelarens matcher Karin Anderberg 4031025340
11Visa spelarens matcher Monica Ringheim 3131004335
12Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 3041178363
13Visa spelarens matcher Pia Mattsson 3041138365
14Visa spelarens matcher Maria Åslund 3041047360
15Visa spelarens matcher David Tiberg 304748336
16Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 304672349
17Visa spelarens matcher Annica Hallberg 214775315
18Visa spelarens matcher Jan Johansson 2051220330
19Visa spelarens matcher Helena Åman 205864340
20Visa spelarens matcher Åsa Florholm 205772314
21Visa spelarens matcher Mikael Brenning 205417308
22Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 106462299