Direktsändning

SM 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2016-08-13 16:39
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Jussi Pohjola (7)- Anders Skjäl (1)353 - 438*StEnST(A)DUTRIKES DIKTATO(R)
Cindy Åkerlund (11)- Erik Elvers (3)280 - 374
Gerd Forss (2)- Helena Åman (8)351 - 314PlOTTRa
Pia Sjöblom (5)- Mikael Forss (4)263 - 430SnOTTRA
Ann-Kristin Hokkanen (6)- Mikaela Sallmén (10)361 - 318SOLvERA
Marianne Mattsson (9)- Anita Mansnerus (13)334 - 304

Frirond:

Bobbi Holmström

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Anders Skjäl 7001797415
2Visa spelarens matcher Gerd Forss 5021416353
3Visa spelarens matcher Erik Elvers 5021247347
4Visa spelarens matcher Mikael Forss 3031317353
5Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 4031071328
6Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 3031070344
7Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 3041273355
8Visa spelarens matcher Helena Åman 2041110332
9Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 204959334
10Visa spelarens matcher Mikaela Sallmén 204921297
11Visa spelarens matcher Cindy Åkerlund 204817288
12Visa spelarens matcher Bobbi Holmström 204811337
13Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 205955326