Direktsändning

GOOEY CAKE 2016  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2016-09-18 18:53
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 8 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Evan Cohen (1)- Gunnar Andersson (2)495 - 394
Omri Rosenkrantz (3)- Marja Takala (4)435 - 323
Anlaug Frydenlund (5)- Taral Guldahl Seierstad (7)430 - 438

 Ställning efter rond 8 av 8 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Evan Cohen 7001745469
2Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 5021589447
3Visa spelarens matcher Omri Rosenkrantz 4031411435
4Visa spelarens matcher Marja Takala 304967352
5Visa spelarens matcher Anlaug Frydenlund 2051172387
6Visa spelarens matcher Anna Andersson 105769313
7Visa spelarens matcher Taral Guldahl Seierstad 205749348