Direktsändning

SM 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2016-09-24 17:18
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Anna Andersson (3)- Ann-Kristin Hokkanen (5)350 - 310SIdA(N)TAL
Gerd Forss (1)- Erik Elvers (6)313 - 299
Carl-Johan Bomanson (9)- Anita Mansnerus (2)272 - 397AVRUsTA
Maria Åslund (4)- Monica Envall (11)345 - 322
Pia Sjöblom (13)- Stefan Sjöblom (8)285 - 378ARTIGhE(T)
Marianne Mattsson (14)- Anders Skjäl (7)310 - 327
Mikael Forss (10)- Bobbi Holmström (12)454 - 342SIN(G)uLÄR

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gerd Forss 5021375363
2Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 5021357351
3Visa spelarens matcher Anna Andersson 5021310361
4Visa spelarens matcher Maria Åslund 5021284377
5Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 4121244347
6Visa spelarens matcher Erik Elvers 4031528376
7Visa spelarens matcher Anders Skjäl 4031326348
8Visa spelarens matcher Stefan Sjöblom 4031023343
9Visa spelarens matcher Carl-Johan Bomanson 313968323
10Visa spelarens matcher Mikael Forss 304903378
11Visa spelarens matcher Monica Envall 205796308
12Visa spelarens matcher Bobbi Holmström 205488287
13Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 106614307
14Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 106484303