Direktsändning

PAPPALEDIG OPEN  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2016-09-24 19:05
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Roland Olsson (7)- Björn Jansson (1)352 - 363AMOR(T)ErAaSSIETT
Åke Qvarfordt (5)- Henrik Johansson (2)364 - 291SPANArE
Pia Mattsson (3)- Julia Jacobsson (12)270 - 401SkRINDA
Gustaf Gimstedt (8)- Svante Berg (10)342 - 363STiGM(A)TA
Sebastian Boukachabia (4)- Anders Apoy (9)421 - 319ArTOTEK
Paul Eberhardsson (6)- Alexandra Svanteson 50314285714285705 (11)469 - 325SLÅENDE LIGATURDEKaNUS

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Björn Jansson 6011383375
2Visa spelarens matcher Henrik Johansson 5021354354
3Visa spelarens matcher Pia Mattsson 5021105351
4Visa spelarens matcher Sebastian Boukachabia 4031367397
5Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 4031353363
6Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 3041239387
7Visa spelarens matcher Roland Olsson 3041151365
8Visa spelarens matcher Gustaf Gimstedt 3041084363
9Visa spelarens matcher Anders Apoy 304798341
10Visa spelarens matcher Svante Berg 304668345
11Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 50314285714285705 205503334
12Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 106594338