Direktsändning

ABC-cup SOLNA 2011  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2011-10-01 16:54
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 6 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Åsa Andersson (1)- Marianne Mattsson (7)317 - 332
Jussi Pohjola (6)- Turid Andersson (2)311 - 333
Pia Sjöblom (3)- Stephan Collins (9)431 - 217
Helena Åman (5)- Jessica Käll (8)307 - 344
Stefan Lundqvist (10)- Monica Ringheim (4)306 - 332

 Ställning efter rond 6 av 6 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Åsa Andersson 5011199356
2Visa spelarens matcher Turid Andersson 4021223365
3Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 4021186361
4Visa spelarens matcher Monica Ringheim 402984335
5Visa spelarens matcher Helena Åman 3031098362
6Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 303992336
7Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 303876315
8Visa spelarens matcher Jessica Käll 303844332
9Visa spelarens matcher Stephan Collins 105382276
10Visa spelarens matcher Stefan Lundqvist 006216275