Direktsändning

ABC Göteborg 2016  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2016-10-08 18:16
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 6 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Maria Stenlund (3)- Birgit Hognert (1)298 - 333
Therese Fransson (4)- Jonatan Jungmalm (2)301 - 397*STALKEr
Inger Johansson (5)- Nils Stenlund (6)249 - 241

 Ställning efter rond 6 av 6 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Birgit Hognert 5011119335
2Visa spelarens matcher Jonatan Jungmalm 4021166391
3Visa spelarens matcher Maria Stenlund 4021080332
4Visa spelarens matcher Therese Fransson 204721295
5Visa spelarens matcher Inger Johansson 204543253
6Visa spelarens matcher Nils Stenlund 105771260