Direktsändning

ABC CUP Solna 2016 B  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2016-10-08 16:20
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 6 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Annica Hallberg (2)- Mikael Brenning (1)392 - 248sANNING
Hanna Wallenbro (4)- Åsa Florholm (3)327 - 336
Åsa Arrhèn (6)- Daniel Andersson (5)225 - 290

 Ställning efter rond 6 av 6 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Mikael Brenning 4021196376
2Visa spelarens matcher Annica Hallberg 4021160353
3Visa spelarens matcher Åsa Florholm 402849340
4Visa spelarens matcher Hanna Wallenbro 303935340
5Visa spelarens matcher Daniel Andersson 303690302
6Visa spelarens matcher Åsa Arrhèn 006570274