Direktsändning

SENIORK(LASS) 2016  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2016-10-15 19:08
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Greger Nässén 11152857142857142 (6)- Stefan Diös (1)278 - 404(L)ATSIDaN
Gerd Forss (2)- Annica Hallberg (7)424 - 306SMALMaT(F)LåSNING
Turid Petersson (11)- Sonny Apoy (3)355 - 360SlAGORD
Anita Mansnerus (10)- Maria Åslund (4)371 - 459kLINKERTRiVSEL
Helena Åman (5)- Mikael Forss (9)375 - 306TäLT(N)INg
Karin Anderberg (12)- Mikael Brenning (13)342 - 330FAsTArE

Frirond:

Erik Elvers

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Stefan Diös 6011794399
2Visa spelarens matcher Gerd Forss 5021410372
3Visa spelarens matcher Sonny Apoy 5021244343
4Visa spelarens matcher Maria Åslund 4021233370
5Visa spelarens matcher Helena Åman 3031330340
6Visa spelarens matcher Greger Nässén 11152857142857142 4031115346
7Visa spelarens matcher Annica Hallberg 4031059358
8Visa spelarens matcher Erik Elvers 2041142338
9Visa spelarens matcher Mikael Forss 3041036352
10Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 204903347
11Visa spelarens matcher Turid Petersson 204810322
12Visa spelarens matcher Karin Anderberg 105896340
13Visa spelarens matcher Mikael Brenning 105836320