Direktsändning

Serendipity Cup 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2016-11-19 17:56
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Monica Envall (6)- Mikael Forss (1)298 - 350SäNDARE
Ann-Kristin Hokkanen (5)- Anders Skjäl (2)356 - 368NEdRESA
Gerd Forss (3)- Anita Mansnerus (8)468 - 278ENRÅDIG SKR(O)TBiL
Pia Sjöblom (7)- Bobbi Holmström (9)292 - 315
Mikaela Sallmén (11)- Marianne Mattsson (10)258 - 382

Frirond:

Stefan Sjöblom

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Mikael Forss 6011487363
2Visa spelarens matcher Anders Skjäl 5011378362
3Visa spelarens matcher Gerd Forss 5021513371
4Visa spelarens matcher Stefan Sjöblom 3031498384
5Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 4031374351
6Visa spelarens matcher Monica Envall 4031031329
7Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 2041241353
8Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 2041133329
9Visa spelarens matcher Bobbi Holmström 204637292
10Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 105947318
11Visa spelarens matcher Mikaela Sallmén 105423266