Direktsändning

BORGARB(RACKA) 2016  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2016-12-10 18:54
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 6 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Emma Ekman (2)- Björn Ericson (1)387 - 327GAELISK LOtTeRIFORTUNA
Thim Svensson (4)- Cecilia Karlström (3)372 - 350(O)RDLiSTA
Tommy Vaske (6)- Martin Bender (5)385 - 332TRIENNA(L) TENDERaLANTRAS
Julia Jacobsson (8)- Roland Olsson (7)347 - 359StEL(B)ENT

Frirond:

Jessica Käll

 Ställning efter rond 6 av 6 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Björn Ericson 5011217375
2Visa spelarens matcher Emma Ekman 4021085362
3Visa spelarens matcher Cecilia Karlström 3021041360
4Visa spelarens matcher Thim Svensson 302830340
5Visa spelarens matcher Martin Bender 3031095371
6Visa spelarens matcher Tommy Vaske 2031001355
7Visa spelarens matcher Roland Olsson 203888345
8Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 104951334
9Visa spelarens matcher Jessica Käll 104892343