Direktsändning

JULFRID  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2016-12-18 20:33
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Maria Åslund (2)- Anna Andersson (1)339 - 323SkONaRE
Kajsa Bråting (5)- Karin Anderberg (3)342 - 360Fr(A)KTION
Monica Ringheim (6)- Jussi Pohjola (4)304 - 313
Teresia Forsman (10)- Elisabet Claezon (11)330 - 327
Stefan Diös (7)- Åsa Florholm (12)355 - 285
Turid Petersson (9)- Emil Jacobsson (13)451 - 350OPpONER(A)
Helena Åman (8)- Lotta Åstrand (15)404 - 330SKäNDAR(E)
Åsa Arrhèn (18)- Susanna Calén (17)348 - 333
Daniel Pettersson (14)- Annica Hallberg (16)348 - 310

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Anna Andersson 5021559397
2Visa spelarens matcher Maria Åslund 5021298336
3Visa spelarens matcher Karin Anderberg 5021246352
4Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 5021094340
5Visa spelarens matcher Kajsa Bråting 4031406355
6Visa spelarens matcher Monica Ringheim 4031372349
7Visa spelarens matcher Stefan Diös 4031175329
8Visa spelarens matcher Helena Åman 4031111355
9Visa spelarens matcher Turid Petersson 4031080357
10Visa spelarens matcher Teresia Forsman 403991303
11Visa spelarens matcher Elisabet Claezon 3041273330
12Visa spelarens matcher Åsa Florholm 3041010334
13Visa spelarens matcher Emil Jacobsson 304959349
14Visa spelarens matcher Daniel Pettersson 304779335
15Visa spelarens matcher Lotta Åstrand 205936342
16Visa spelarens matcher Annica Hallberg 205651347
17Visa spelarens matcher Susanna Calén 205642316
18Visa spelarens matcher Åsa Arrhèn 106317283