Direktsändning

Göteborg Open 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2017-03-26 16:28
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 12 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Jonathan Ljungberg (1)- Alexandra Svanteson 1611 (12)441 - 334S(K)RALTIG ISTAdIg
Roland Olsson (2)- Henrik Johansson (7)439 - 317*DA(T)ORSAL IR(A)KiSKA(L)aNDSORT
Åsa Florholm (9)- Malin Ståhlner (6)378 - 376
Maria Åslund (4)- Anna Andersson (13)352 - 324nÄTTING
Pia Mattsson (16)- Björn Jansson (3)335 - 385TAXIBiL RaMS(T)ARK
Gustaf Gimstedt (11)- Yann Moreau Bruun (5)347 - 399ORIGAMIMÖNSTEr
Julia Jacobsson (8)- Thim Svensson (14)418 - 316(K)RInGLED VERANDa
Turid Petersson (17)- Monica Ringheim (10)304 - 313

Frirond:

Monica Ringheim

 Ställning efter rond 12 av 12 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 12002976416
2Visa spelarens matcher Roland Olsson 9032554397
3Visa spelarens matcher Björn Jansson 7042078361
4Visa spelarens matcher Maria Åslund 8042061325
5Visa spelarens matcher Yann Moreau Bruun 7052339380
6Visa spelarens matcher Malin Ståhlner 7052249373
7Visa spelarens matcher Henrik Johansson 6062005357
8Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 5061590347
9Visa spelarens matcher Åsa Florholm 5061459328
10Visa spelarens matcher Monica Ringheim 4071811343
11Visa spelarens matcher Gustaf Gimstedt 4071659339
12Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 1611 5071611344
13Visa spelarens matcher Anna Andersson 5071515334
14Visa spelarens matcher Thim Svensson 407945324
15Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 4041440336
16Visa spelarens matcher Pia Mattsson 3081398338
17Visa spelarens matcher Turid Petersson 10101285339