Direktsändning

Storkbo 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2017-05-07 19:21
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Johannes Åman Pohjola (2)- Anna Andersson (4)364 - 382*ANDROIdBeSITTA
Gerd Forss (3)- Gunnar Andersson (1)316 - 413nERISADLuTH(E)RAN KLATTRA
Helena Bertilsson (10)- Maria Åslund (5)330 - 348OMSkÄRA
Jesper Åman (7)- Erik Ekström (11)343 - 294HäLSENA
Kajsa Bråting (9)- Emma Ekman (6)283 - 382
Monica Ringheim (8)- Marianne Mattsson (15)355 - 279
Helena Åman (16)- Inger Wingård (12)302 - 419LOtTErISTAMM(A)RE
Claes von Hofsten (14)- Jussi Pohjola (13)333 - 332GrISMAT

Frirond:

Marianne Mattsson

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 6011624386
2Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 5021444383
3Visa spelarens matcher Gerd Forss 5021324370
4Visa spelarens matcher Anna Andersson 4021312371
5Visa spelarens matcher Maria Åslund 402930351
6Visa spelarens matcher Emma Ekman 4031497373
7Visa spelarens matcher Jesper Åman 4031083353
8Visa spelarens matcher Monica Ringheim 3041101345
9Visa spelarens matcher Kajsa Bråting 3041041341
10Visa spelarens matcher Helena Bertilsson 304901350
11Visa spelarens matcher Erik Ekström 304810340
12Visa spelarens matcher Inger Wingård 301705395
13Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 205778348
14Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 205751335
15Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 105515294
16Visa spelarens matcher Helena Åman 106535324