Direktsändning

Nationaldagsscrabble 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2017-06-06 18:13
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Emma Ekman (6)- James Reimdal (2)375 - 327RO(T)ArIAn
Nils Berner (1)- Gerd Forss (8)379 - 365R(E)NRASIG sNI(F)FAREKoNTR(O)LL
Maria Åslund (7)- Johan Berner (3)243 - 473HUSVaGN FLEXTID
David Tiberg (10)- Inger Wingård (5)213 - 419
Åsa Florholm (9)- Mikael Ström (4)276 - 373

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Nils Berner 6011299388
2Visa spelarens matcher James Reimdal 5021462387
3Visa spelarens matcher Johan Berner 5021218388
4Visa spelarens matcher Mikael Ström 4031304370
5Visa spelarens matcher Inger Wingård 4031218380
6Visa spelarens matcher Emma Ekman 403891367
7Visa spelarens matcher Maria Åslund 304919343
8Visa spelarens matcher Gerd Forss 2051000337
9Visa spelarens matcher Åsa Florholm 205729312
10Visa spelarens matcher David Tiberg 007459292