Direktsändning

TR?HATT Cup  
Just nu: Vi väntar på resultat från rond 2
Sidan uppdateras automatiskt
Uppdaterat 2017-06-10 12:16
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 2 - pågår - spelarnas placering inom parentes
Martin Bender (5)- Johan Berner (6)364 - 347
James Reimdal (4)- Johan R?nnblom (1)339 - 357
Zakarias Jonsson (2)- Bj?rn Ericson (3)ej spelad
Andreas Sundberg (9)- Malin St?hlner (7)270 - 459
Jessica K?ll (14)- Elof Hansjons (11)ej spelad
Mikael Str?m (10)- Matilda Ekman (8)384 - 272
Emma Ekman (12)- M?ns Eriksson (13)ej spelad

Ej spelat:

Jonatan Larsson

 Ställning efter rond 1 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Johan R?nnblom 100150460
2Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 100127438
3Visa spelarens matcher Bj?rn Ericson 10093430
4Visa spelarens matcher James Reimdal 10058405
5Visa spelarens matcher Martin Bender 10034389
Visa spelarens matcher Johan Berner 10034403
7Visa spelarens matcher Malin St?hlner 1005331
8Visa spelarens matcher Matilda Ekman 001295326
9Visa spelarens matcher Andreas Sundberg 001266355
Visa spelarens matcher Mikael Str?m 001266369
11Visa spelarens matcher Elof Hansjons 001242347
12Visa spelarens matcher Emma Ekman 001207337
13Visa spelarens matcher M?ns Eriksson 001173311
14Visa spelarens matcher Jessica K?ll 001150243
15Visa spelarens matcher Jonatan Larsson 000