Direktsändning

TR?HATT Cup  
Just nu: Vi väntar på lottning av nästa rond
Sidan uppdateras automatiskt
Uppdaterat 2017-06-10 16:10
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 4 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Malin St?hlner (4)- Martin Bender (1)358 - 404
Zakarias Jonsson (5)- Johan Berner (3)346 - 421
Bj?rn Ericson (2)- Johan R?nnblom (6)421 - 318
Emma Ekman (9)- James Reimdal (7)373 - 367
M?ns Eriksson (8)- Jessica K?ll (12)371 - 323
Elof Hansjons (10)- Matilda Ekman (14)390 - 352

Ej spelat:

Jonatan Larsson

 Ställning efter rond 4 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Martin Bender 400871382
2Visa spelarens matcher Bj?rn Ericson 3011022393
3Visa spelarens matcher Johan Berner 301842397
4Visa spelarens matcher Malin St?hlner 301645391
5Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 202742364
6Visa spelarens matcher Johan R?nnblom 202729385
7Visa spelarens matcher James Reimdal 202709335
8Visa spelarens matcher M?ns Eriksson 202516356
9Visa spelarens matcher Emma Ekman 202407344
10Visa spelarens matcher Elof Hansjons 202331363
11Visa spelarens matcher Andreas Sundberg 003469301
12Visa spelarens matcher Jessica K?ll 103408319
13Visa spelarens matcher Mikael Str?m 102303277
14Visa spelarens matcher Matilda Ekman 004406312
15Visa spelarens matcher Jonatan Larsson 000