Direktsändning

TR?HATT Cup  
Just nu: Vi väntar på lottning av nästa rond
Sidan uppdateras automatiskt
Uppdaterat 2017-06-10 17:22
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 5 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Emma Ekman (10)- Martin Bender (1)327 - 377
Johan Berner (2)- Malin St?hlner (5)346 - 334
James Reimdal (4)- Bj?rn Ericson (3)400 - 341
Zakarias Jonsson (6)- Johan R?nnblom (8)400 - 350
Elof Hansjons (7)- M?ns Eriksson (9)388 - 366
Matilda Ekman (14)- Andreas Sundberg (12)311 - 330

Ej spelat:

Jonatan Larsson

 Ställning efter rond 5 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Martin Bender 5001011381
2Visa spelarens matcher Johan Berner 4011019387
3Visa spelarens matcher Bj?rn Ericson 3021113382
4Visa spelarens matcher James Reimdal 302903348
5Visa spelarens matcher Malin St?hlner 302888380
6Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 302882371
7Visa spelarens matcher Elof Hansjons 302578368
8Visa spelarens matcher Johan R?nnblom 203844378
9Visa spelarens matcher M?ns Eriksson 203734358
10Visa spelarens matcher Emma Ekman 203612341
11Visa spelarens matcher Jessica K?ll 103573319
12Visa spelarens matcher Andreas Sundberg 103488308
13Visa spelarens matcher Mikael Str?m 102348277
14Visa spelarens matcher Matilda Ekman 005447312
15Visa spelarens matcher Jonatan Larsson 000