Direktsändning

TR?HATT Cup  
Just nu: Vi väntar på resultat från rond 7
Sidan uppdateras automatiskt
Uppdaterat 2017-06-10 19:34
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - pågår - spelarnas placering inom parentes
Martin Bender (1)- Zakarias Jonsson (4)408 - 346
Emma Ekman (7)- Johan Berner (3)363 - 389
Bj?rn Ericson (2)- Malin St?hlner (5)ej spelad
Andreas Sundberg (11)- Elof Hansjons (9)268 - 415
M?ns Eriksson (8)- James Reimdal (6)337 - 491
Matilda Ekman (13)- Jessica K?ll (12)277 - 350

Ej spelat:

Mikael Str?m
Jonatan Larsson

 Ställning efter rond 6 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Martin Bender 6001321395
2Visa spelarens matcher Bj?rn Ericson 4021362382
3Visa spelarens matcher Johan Berner 4021230378
4Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 4021067382
5Visa spelarens matcher Malin St?hlner 4021038377
6Visa spelarens matcher James Reimdal 3031063346
7Visa spelarens matcher Emma Ekman 303863348
8Visa spelarens matcher M?ns Eriksson 303799362
9Visa spelarens matcher Elof Hansjons 303778358
10Visa spelarens matcher Johan R?nnblom 204999379
11Visa spelarens matcher Andreas Sundberg 104613308
12Visa spelarens matcher Jessica K?ll 104602316
13Visa spelarens matcher Matilda Ekman 005587312
14Visa spelarens matcher Mikael Str?m 102328277
15Visa spelarens matcher Jonatan Larsson 000