Direktsändning

Wordfeud med SAOL  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2011-11-19 13:29
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
David Brandell (9)- Sebastian Boukachabia (1)376 - 406
Johan Berner (4)- Björn Jansson (5)367 - 380
Gustaf Bergström (8)- Gunnar Andersson (3)308 - 448
Yann Moreau Bruun (2)- Jessica Käll (16)491 - 256
Måns Eriksson (10)- Daniel Domert (6)426 - 382
Mikael Ström (15)- Anders Brandén (12)347 - 351
Henrik Jonés (14)- Håkan Nord (7)341 - 434
Alexander Prytz Hedström (13)- Rose-Marie Nielsen (19)518 - 438
Jenny Wik (22)- Ida Nord (11)327 - 357
Andreas Pejler (20)- Tord Eriksson (18)322 - 471
Johanna Bergström (17)- Astrid Arnehed (23)411 - 346

Ej spelat:

Per Adamsson

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Sebastian Boukachabia 7001512382
2Visa spelarens matcher Yann Moreau Bruun 5021587421
3Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 5021437411
4Visa spelarens matcher Johan Berner 5021403343
5Visa spelarens matcher Björn Jansson 5021273370
6Visa spelarens matcher Daniel Domert 4031385393
7Visa spelarens matcher Håkan Nord 4031289414
8Visa spelarens matcher Gustaf Bergström 4031274382
9Visa spelarens matcher David Brandell 4031165390
10Visa spelarens matcher Måns Eriksson 4031162366
11Visa spelarens matcher Ida Nord 4031140379
12Visa spelarens matcher Anders Brandén 4031085303
13Visa spelarens matcher Alexander Prytz Hedström 4031004392
14Visa spelarens matcher Henrik Jonés 3041227398
15Visa spelarens matcher Mikael Ström 3041087288
16Visa spelarens matcher Jessica Käll 304914347
17Visa spelarens matcher Johanna Bergström 304703330
18Visa spelarens matcher Tord Eriksson 304681369
19Visa spelarens matcher Rose-Marie Nielsen 205876381
20Visa spelarens matcher Andreas Pejler 205632383
21Visa spelarens matcher James Reimdal 102335365
22Visa spelarens matcher Jenny Wik 106262290
23Visa spelarens matcher Astrid Arnehed 007202257
24Visa spelarens matcher Per Adamsson 0031930