Direktsändning

TR?HATT Cup  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2017-06-10 19:38
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Martin Bender (1)- Zakarias Jonsson (5)408 - 346
Emma Ekman (9)- Johan Berner (3)363 - 389
Bj?rn Ericson (2)- Malin St?hlner (6)437 - 366
Andreas Sundberg (12)- Elof Hansjons (7)268 - 415
M?ns Eriksson (10)- James Reimdal (4)337 - 491
Matilda Ekman (13)- Jessica K?ll (11)277 - 350

Ej spelat:

Mikael Str?m
Jonatan Larsson

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Martin Bender 7001540397
2Visa spelarens matcher Bj?rn Ericson 5021619390
3Visa spelarens matcher Johan Berner 5021313379
4Visa spelarens matcher James Reimdal 4031349366
5Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 4031348377
6Visa spelarens matcher Malin St?hlner 4031224376
7Visa spelarens matcher Elof Hansjons 4031004366
8Visa spelarens matcher Johan R?nnblom 2041135379
9Visa spelarens matcher Emma Ekman 3041087350
10Visa spelarens matcher M?ns Eriksson 304863359
11Visa spelarens matcher Jessica K?ll 204711322
12Visa spelarens matcher Andreas Sundberg 105602301
13Visa spelarens matcher Matilda Ekman 006593306
14Visa spelarens matcher Mikael Str?m 102357277
15Visa spelarens matcher Jonatan Larsson 000