Direktsändning

Göteborg Open 2018  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2017-08-27 17:34
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 5 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Roland Olsson (1)- Pia Mattsson (3)403 - 271PIlASTe(R)
Alexandra Svanteson (4)- Åke Qvarfordt (6)405 - 427BRoFÄ(S)TE STEARiNSKOLTID
Johannes Åman Pohjola (2)- Sonny Apoy (5)411 - 303STENBRo

 Ställning efter rond 5 av 5 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Roland Olsson 4011048405
2Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 4011022386
3Visa spelarens matcher Pia Mattsson 401747360
4Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 104639361
5Visa spelarens matcher Sonny Apoy 104630321
6Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 104414328