Direktsändning

Aura Cup 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2017-10-16 14:06
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Jussi Pohjola (6)- Anna Andersson (1)303 - 359
Erik Elvers (2)- Gerd Forss (5)408 - 277SMÄDARE
Mikael Forss (8)- Bobbi Holmström (9)287 - 413FRYN(T)lIG
Pia Sjöblom (10)- Anders Skjäl (3)321 - 329UTRUSTa
Monica Envall (12)- Helena Åman (7)306 - 348
Thrise Johnsson (13)- Monica Ringheim (4)261 - 363

Frirond:

Thowe Johnsson

Ej spelat:

Cindy Åkerlund

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Anna Andersson 6011669384
2Visa spelarens matcher Erik Elvers 6011485368
3Visa spelarens matcher Anders Skjäl 5021599353
4Visa spelarens matcher Monica Ringheim 4031376351
5Visa spelarens matcher Gerd Forss 4031290339
6Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 4031274368
7Visa spelarens matcher Helena Åman 3031069337
8Visa spelarens matcher Mikael Forss 403915326
9Visa spelarens matcher Bobbi Holmström 3041174338
10Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 204824325
11Visa spelarens matcher Thowe Johnsson 204672293
12Visa spelarens matcher Monica Envall 205814329
13Visa spelarens matcher Thrise Johnsson 006552284
14Visa spelarens matcher Cindy Åkerlund 003115315