Direktsändning

SM 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2017-11-05 15:47
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 16 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Paul Eberhardsson (1)- Martin Bender (2)424 - 343(E)NVETNAS
Jonathan Ljungberg (4)- Henrik Johansson (3)431 - 320VIN(D)pUSTSyDSIDA
Nils Berner (5)- Johan Berner (7)390 - 309BLEKARE gNISSlA
Henrik Jonés (8)- Gunnar Andersson (9)361 - 341PRATAREKANSLeR
Greger Nässén (14)- Johannes Åman Pohjola (6)259 - 398
Sonny Apoy (13)- Svante Berg (10)320 - 353STRESSA
Pia Mattsson (17)- Anna Andersson (11)325 - 350STAfFLIdETONER(A)
Johan Rönnblom (12)- Alexandra Svanteson (20)436 - 350TaGANDE SKOLNIN(G)(S)EGERTÅg LEKTRIS
Julia Jacobsson (22)- Gerd Forss (15)358 - 438POTAtISRÄTSIdA
Jesper Åman (24)- Elisabet Bruzelius (16)293 - 351SEkTION
Helena Åman (18)- Anders Apoy (26)379 - 364GRiSERISTäDARE
Tommy Vaske (30)- Ann-Kristin Hokkanen (19)310 - 344ANNALeR
Roland Olsson (21)- Lisa Blohm (32)397 - 298DRUsIsK
Åsa Sjödin (33)- Monica Ringheim (23)324 - 381KALKERAFÖRe(D)RaG
Anders Skjäl (25)- Karin Anderberg (34)377 - 373SPRUcKI(T)NA(T)URIST
Mattias Persson (28)- Jussi Pohjola (36)377 - 341kLOSTER(H)ÄNGANDE
Maria Åslund (37)- Åsa Florholm (27)293 - 392
Anita Mansnerus (38)- Malin Persson (29)325 - 394HElSIDAUtSPARK
Hanna Wallenbro (39)- Mikael Forss (31)323 - 355SISTONE
Erik Elvers (35)- Pia Sjöblom (41)403 - 245AVsOMNA
Monica Envall (43)- Bobbi Holmström (40)316 - 326
Cindy Åkerlund (45)- David Tiberg (44)320 - 258
Thrise Johnsson (47)- Marianne Mattsson (46)290 - 304

Frirond:

Maria Åslund

 Ställning efter rond 16 av 16 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 14023784396
2Visa spelarens matcher Martin Bender 12043757399
3Visa spelarens matcher Henrik Johansson 12043358369
4Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 11053712392
5Visa spelarens matcher Nils Berner 11053255389
6Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 10063421380
7Visa spelarens matcher Johan Berner 10063410381
8Visa spelarens matcher Henrik Jonés 10063365393
9Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 10063050370
10Visa spelarens matcher Svante Berg 10062854352
11Visa spelarens matcher Anna Andersson 10062797354
12Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 9073149384
13Visa spelarens matcher Sonny Apoy 8073018359
14Visa spelarens matcher Greger Nässén 9072995367
15Visa spelarens matcher Gerd Forss 9072908374
16Visa spelarens matcher Elisabet Bruzelius 9072593342
17Visa spelarens matcher Pia Mattsson 9072404362
18Visa spelarens matcher Helena Åman 9072162325
19Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 9072096333
20Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 8082962372
21Visa spelarens matcher Roland Olsson 8082785363
22Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 8082582355
23Visa spelarens matcher Monica Ringheim 8082578359
24Visa spelarens matcher Jesper Åman 8082536359
25Visa spelarens matcher Anders Skjäl 8082498377
26Visa spelarens matcher Anders Apoy 8082439341
27Visa spelarens matcher Åsa Florholm 7082204336
28Visa spelarens matcher Mattias Persson 8082168357
29Visa spelarens matcher Malin Persson 7082118331
30Visa spelarens matcher Tommy Vaske 8082052341
31Visa spelarens matcher Mikael Forss 8081990358
32Visa spelarens matcher Lisa Blohm 7092613358
33Visa spelarens matcher Åsa Sjödin 7092545363
34Visa spelarens matcher Karin Anderberg 6092495357
35Visa spelarens matcher Erik Elvers 7092254348
36Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 6092246354
37Visa spelarens matcher Maria Åslund 6092082337
38Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 7092053349
39Visa spelarens matcher Hanna Wallenbro 6091787329
40Visa spelarens matcher Bobbi Holmström 6091555332
41Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 6091417314
42Visa spelarens matcher Stefan Sjöblom 5091428327
43Visa spelarens matcher Monica Envall 40111539327
44Visa spelarens matcher David Tiberg 30121511311
45Visa spelarens matcher Cindy Åkerlund 30121046292
46Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 20131033299
47Visa spelarens matcher Thrise Johnsson 2013715274