Direktsändning

STORKBO* CUP 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2017-12-03 19:40
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Gerd Forss (5)- Gunnar Andersson (2)436 - 342LE(G)IONÄRVArHe(L)ST
Inger Wingård (6)- Helena Bertilsson (1)348 - 403BL(O)NDERA TrÖTTNA
Helena Åman (3)- Erik Elvers (4)367 - 277(S)PrINTEr
Kajsa Bråting (7)- David Tiberg (8)376 - 392(K)UPERInG
Jussi Pohjola (10)- Erik Ekström (9)314 - 350

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Helena Bertilsson 5021271367
2Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 5021258375
3Visa spelarens matcher Helena Åman 5021190357
4Visa spelarens matcher Erik Elvers 4031275345
5Visa spelarens matcher Gerd Forss 4031227381
6Visa spelarens matcher Inger Wingård 403948342
7Visa spelarens matcher Kajsa Bråting 304944359
8Visa spelarens matcher David Tiberg 304728329
9Visa spelarens matcher Erik Ekström 205853329
10Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 007806330