Direktsändning

SISU CUP 2018  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2018-01-20 17:32
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Mikael Forss (4)- Gerd Forss (1)300 - 354
Monica Ringheim (3)- Jan Johansson (6)386 - 278VÄGDAMM
Anders Skjäl (2)- Bobbi Holmström (8)355 - 333DANSARE
Marianne Mattsson (9)- Jussi Pohjola (5)258 - 418TRaVBA(N)a
Monica Envall (11)- Erik Elvers (7)294 - 425

Frirond:

Helena Åman

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gerd Forss 6011619381
2Visa spelarens matcher Anders Skjäl 5021448362
3Visa spelarens matcher Monica Ringheim 5021391360
4Visa spelarens matcher Mikael Forss 4031310353
5Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 3031250349
6Visa spelarens matcher Jan Johansson 3031001315
7Visa spelarens matcher Erik Elvers 2041238352
8Visa spelarens matcher Bobbi Holmström 2041072343
9Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 204915322
10Visa spelarens matcher Helena Åman 204888333
11Visa spelarens matcher Monica Envall 105577309