Direktsändning

Stockholm Open 2018  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2018-02-04 16:42
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 13 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Paul Eberhardsson (1)- Cindy Åkerlund (14)546 - 239NAtUR(G)AS NEDKAST
Gerd Forss (3)- Anna Andersson (7)290 - 409FEtAOST
Åsa Florholm (11)- Gunnar Andersson (2)327 - 397AbRASIO(N)oRRJAKT TI(L)LVARO
Erik Elvers (4)- Minos Papadogiannakis (15)418 - 265KONSTRa
Turid Petersson (6)- David Tiberg (12)381 - 302FRaMTID(A)
Elisabet Bruzelius (9)- Monica Ringheim (8)376 - 388ÄlSKAREENSLINg
Alexandra Svanteson (10)- Claes von Hofsten (13)410 - 300

Frirond:

Anders Apoy

 Ställning efter rond 13 av 13 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 12013068395
2Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 10032868391
3Visa spelarens matcher Gerd Forss 8042419373
4Visa spelarens matcher Erik Elvers 8042378358
5Visa spelarens matcher Anders Apoy 8042279348
6Visa spelarens matcher Turid Petersson 8042276367
7Visa spelarens matcher Anna Andersson 7052604363
8Visa spelarens matcher Monica Ringheim 7051903360
9Visa spelarens matcher Elisabet Bruzelius 6062219347
10Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 6062100375
11Visa spelarens matcher Åsa Florholm 4082118349
12Visa spelarens matcher David Tiberg 4081963326
13Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 20101540337
14Visa spelarens matcher Cindy Åkerlund 10111028268
15Visa spelarens matcher Minos Papadogiannakis 0012493242