Direktsändning

SENIORK(LASS) 2018  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2018-03-10 18:37
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Henrik Jonés (1)- Erik Elvers (3)372 - 371MEANDERTeNDEnS
Karin Anderberg (2)- Gerd Forss (5)383 - 311E(G)ENTLIg
Elisabet Bruzelius (7)- Claes von Hofsten (6)271 - 347tONANdE
Nils Berner (4)- Maria Åslund (8)404 - 371GRENADA OpLOGAD
Åsa Sjödin (9)- Turid Petersson (12)393 - 382SNuSAREBeKOSTA
Anita Mansnerus (11)- Marianne Mattsson (13)419 - 285ELEGISK DIgITAL
Cindy Åkerlund (14)- Greger Nässén (10)267 - 407RI(S)BAsTU

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Henrik Jonés 6011594406
2Visa spelarens matcher Karin Anderberg 6011578376
3Visa spelarens matcher Erik Elvers 4031419368
4Visa spelarens matcher Nils Berner 4031340405
5Visa spelarens matcher Gerd Forss 4031268386
6Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 4031152334
7Visa spelarens matcher Elisabet Bruzelius 403969322
8Visa spelarens matcher Maria Åslund 3041010353
9Visa spelarens matcher Åsa Sjödin 304919336
10Visa spelarens matcher Greger Nässén 304905361
11Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 304887355
12Visa spelarens matcher Turid Petersson 205813367
13Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 205609332
14Visa spelarens matcher Cindy Åkerlund 106236287