Direktsändning

(JUNIOR)MÄSTARE  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2018-03-10 19:16
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Paul Eberhardsson (3)- Gunnar Andersson (1)407 - 389SL(Ö)SANDE
Fredrik Hansson (4)- Julia Jacobsson (7)348 - 263
Anna Andersson (2)- Anders Skjäl (6)438 - 274*B(O)tTNARE
Kajsa Bråting (5)- Minos Papadogiannakis (12)445 - 211VAsKeRI S(V)ETSARE
Hanna Wallenbro (11)- Monica Ringheim (8)247 - 423SKADLIg
Åsa Florholm (10)- Jan Johansson (9)308 - 356

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 6011480387
2Visa spelarens matcher Anna Andersson 5021501374
3Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 5021238380
4Visa spelarens matcher Fredrik Hansson 5021142354
5Visa spelarens matcher Kajsa Bråting 4031187372
6Visa spelarens matcher Anders Skjäl 4031044347
7Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 3041231379
8Visa spelarens matcher Monica Ringheim 3041158346
9Visa spelarens matcher Jan Johansson 304779325
10Visa spelarens matcher Åsa Florholm 2051015365
11Visa spelarens matcher Hanna Wallenbro 106632323
12Visa spelarens matcher Minos Papadogiannakis 106193253