Direktsändning

TUSSI(LA)GO CUP 2018  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2018-04-14 17:19
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Charlie Bomanson (3)- Monica Envall (7)326 - 357STATeRA
Bobbi Holmström (6)- Gerd Forss (4)309 - 327
Mikael Forss (2)- Anders Skjäl (1)318 - 409GNIsTRA

Frirond:

David Tiberg

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Anders Skjäl 5011398382
2Visa spelarens matcher Mikael Forss 4021427419
3Visa spelarens matcher Charlie Bomanson 4021315352
4Visa spelarens matcher Gerd Forss 3031270361
5Visa spelarens matcher David Tiberg 3031166349
6Visa spelarens matcher Bobbi Holmström 105957321
7Visa spelarens matcher Monica Envall 105718299