Direktsändning

Göteborg Open 2018  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2018-05-06 18:28
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 12 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Sebastian Boukachabia (2)- Gerd Forss (10)469 - 296(N)EDTYStA
Johannes Åman Pohjola (1)- Anders Apoy (15)481 - 228SATIRI(S)K ANTR(A)CIT dOMSAGA
Gustaf Gimstedt (13)- Roland Olsson (3)288 - 379KARELEN LÄrANDE
Julia Jacobsson (6)- Johan Berner (7)394 - 341StARTURLAtINSK
Henrik Johansson (8)- Mattias Persson (9)382 - 340*oRTSPL(A)N
Jonathan Ljungberg (4)- Åsa Florholm (18)432 - 291OrDSKA(T)T
Pia Mattsson (5)- Hilda Forss (20)383 - 282TANDlÖS
Sonny Apoy (14)- Alexandra Svanteson 2014 (11)339 - 318TENO(R)SAx
David Tiberg (19)- Åsa Sjödin (16)301 - 366
Kalle Magnér (12)- Åke Qvarfordt (17)396 - 289KASTRAT

 Ställning efter rond 12 av 12 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 10022607393
2Visa spelarens matcher Sebastian Boukachabia 10022520393
3Visa spelarens matcher Roland Olsson 9032481388
4Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 7052443381
5Visa spelarens matcher Pia Mattsson 7052084369
6Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 7052067357
7Visa spelarens matcher Johan Berner 7052058388
8Visa spelarens matcher Henrik Johansson 6062136361
9Visa spelarens matcher Mattias Persson 6061804348
10Visa spelarens matcher Gerd Forss 6061662360
11Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 2014 5072014371
12Visa spelarens matcher Kalle Magnér 5071829361
13Visa spelarens matcher Gustaf Gimstedt 5071577342
14Visa spelarens matcher Sonny Apoy 5071482358
15Visa spelarens matcher Anders Apoy 5071321315
16Visa spelarens matcher Åsa Sjödin 5071039320
17Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 4081577339
18Visa spelarens matcher Åsa Florholm 4081238336
19Visa spelarens matcher David Tiberg 4081033321
20Visa spelarens matcher Hilda Forss 3091028317