Direktsändning

Sommarlyckan 2018  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2018-06-30 19:45
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Pia Mattsson (2)- Alexandra Svanteson 13188571428571427 (1)371 - 327ST(O)LLIfT rEAGERA
Gustaf Gimstedt (4)- Jenny Hildeberg (8)417 - 354STA(K)NING (T)RÖGLÄST RELATIVINNERs(TA)D
Åke Qvarfordt (6)- Julia Jacobsson (7)408 - 350EPIlErA
Roland Olsson (3)- Kalle Magnér (5)459 - 249HEMvÄRN (S)TANSARE

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 13188571428571427 6011319364
2Visa spelarens matcher Pia Mattsson 5021256376
3Visa spelarens matcher Roland Olsson 5021240393
4Visa spelarens matcher Gustaf Gimstedt 4031052363
5Visa spelarens matcher Kalle Magnér 403857324
6Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 304868348
7Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 106961336
8Visa spelarens matcher Jenny Hildeberg 007848329