Direktsändning

Serendipity Cup 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2011-11-26 18:02
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Marianne Mattsson (7)- Ann-Kristin Hokkanen (2)245 - 406
Mikael Forss (3)- Anders Skjäl (4)379 - 378
Anita Mansnerus (5)- Pia Sjöblom (6)345 - 325

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gerd Forss 6001528393
2Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 4021224355
3Visa spelarens matcher Mikael Forss 3031282366
4Visa spelarens matcher Anders Skjäl 3031253353
5Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 3031116352
6Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 1051033320
7Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 105815306