Direktsändning

ABAKUS  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2018-09-01 17:12
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Monica Ringheim (5)- Kajsa Bråting (2)315 - 359pASTELL
Greger Nässén (3)- Gerd Forss (6)364 - 289AKADEmI
Nils Berner (7)- Anna Andersson (4)380 - 377MÅnFäRD*KANARIE
Åsa Florholm (8)- Gunnar Andersson (1)292 - 365ORENSAD

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 6011386405
2Visa spelarens matcher Kajsa Bråting 502971343
3Visa spelarens matcher Greger Nässén 4031040367
4Visa spelarens matcher Anna Andersson 3041152369
5Visa spelarens matcher Monica Ringheim 3041139364
6Visa spelarens matcher Gerd Forss 3041033349
7Visa spelarens matcher Nils Berner 304945386
8Visa spelarens matcher Åsa Florholm 106733334