Direktsändning

HÖSTLUFT  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2018-10-13 18:53
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Anders Apoy (3)- Sebastian Boukachabia (4)371 - 356TÄNKAREELsKROT
Paul Eberhardsson (1)- Åke Qvarfordt (6)371 - 340RADIErA
Pia Mattsson (7)- Roland Olsson (2)331 - 331SIMfENA

Frirond:

Sonny Apoy

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 5011411399
2Visa spelarens matcher Roland Olsson 4111344378
3Visa spelarens matcher Anders Apoy 402924341
4Visa spelarens matcher Sebastian Boukachabia 3031270375
5Visa spelarens matcher Sonny Apoy 2041066353
6Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 2041011330
7Visa spelarens matcher Pia Mattsson 0151224355