Direktsändning

Aura Cup 2018  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2018-10-20 17:04
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Gerd Forss (2)- Erik Elvers (3)303 - 333
Maria Åslund (1)- Anita Mansnerus (9)431 - 283*ORANKAD (S)LAkTARE
Anders Skjäl (7)- Monica Ringheim (5)334 - 352
Monica Envall (11)- Anna Andersson (4)256 - 454VÄL(T)ALIg
Charlie Bomanson (8)- Louise Agnesdotter (10)321 - 357
Marianne Mattsson (12)- Mikael Forss (6)278 - 361RoSTARE

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Maria Åslund 6011516384
2Visa spelarens matcher Gerd Forss 6011352351
3Visa spelarens matcher Erik Elvers 502930350
4Visa spelarens matcher Anna Andersson 4031464387
5Visa spelarens matcher Monica Ringheim 4031199360
6Visa spelarens matcher Mikael Forss 4031034352
7Visa spelarens matcher Anders Skjäl 3041247339
8Visa spelarens matcher Charlie Bomanson 3041129346
9Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 304936334
10Visa spelarens matcher Louise Agnesdotter 205793329
11Visa spelarens matcher Monica Envall 106618300
12Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 106381298