Direktsändning

Jakob höstcup 2018  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2018-11-17 17:45
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Gunnel Wikström-Gunn (5)- Siv Brandt (4)356 - 281
Anders Skjäl (1)- Gerd Forss (2)362 - 319aDERTON
Mikael Forss (3)- Roger Sundsten (7)379 - 236

Frirond:

Görel Mattjus

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Anders Skjäl 6001611416
2Visa spelarens matcher Gerd Forss 4021359367
3Visa spelarens matcher Mikael Forss 4021297337
4Visa spelarens matcher Siv Brandt 3031235323
5Visa spelarens matcher Gunnel Wikström-Gunn 2041132337
6Visa spelarens matcher Görel Mattjus 204933320
7Visa spelarens matcher Roger Sundsten 006683253