Direktsändning

Wordfeud med SAOL13 och inget annat  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2011-12-06 20:06
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Sebastian Boukachabia (6)- Andreas Carlsson (1)350 - 447
David Isaksson (2)- Daniel Domert (3)437 - 380
Axel Olesund (11)- Yann Moreau Bruun (5)297 - 440
Fredrik Pålsson (12)- Håkan Nord (9)401 - 430
Cecilia Karlström (8)- Anders Lindén (20)480 - 413
Johan Rönnblom (4)- Ida Nord (13)502 - 373
Henrik Fröjmark (7)- James Lund (21)451 - 336
Ture Magnusson (22)- Björn Jansson (10)311 - 460
Alexander Prytz Hedström (14)- Gustaf Bergström (30)438 - 329
Henrik Jonés (28)- Anders Brandén (23)378 - 384
Lars Arén (33)- Christian Eriksson (18)362 - 409
David Brandell (19)- Henrik Ringquist (35)509 - 257
Daniel Pettersson (16)- Rose-Marie Nielsen (32)384 - 344
Tonny Molander (15)- Ola Torstensson (34)447 - 337
Henrik Johansson (27)- Jessica Käll (17)326 - 386
Hedvig Arén (37)- Jenny Wik (24)259 - 418
Karin Anderberg (25)- Lennart Kryh (41)438 - 278
Heidi Jansson (43)- Henrik Wiman (26)306 - 457
Ylva Wändahl (36)- Thim Svensson (38)390 - 346
Elisabeth Nielsen (44)- Kristina Hedgren (31)301 - 378
Joel Hinz (29)- Fredrik Karlsson (42)372 - 284
Andreas Pejler (47)- Erika Wiman (39)0 - 150
Anders Andersson (48)- Gunilla Norbäck (40)266 - 430
Riki Heino (46)- Mikael Molinder (45)271 - 353

Ej spelat:

Johan Berner

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Andreas Carlsson 7001838420
2Visa spelarens matcher David Isaksson 6011747392
3Visa spelarens matcher Daniel Domert 5021794416
4Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 5021668445
5Visa spelarens matcher Yann Moreau Bruun 5021588383
6Visa spelarens matcher Sebastian Boukachabia 5021566432
7Visa spelarens matcher Henrik Fröjmark 5021537401
8Visa spelarens matcher Cecilia Karlström 5021463405
9Visa spelarens matcher Håkan Nord 5021434419
10Visa spelarens matcher Björn Jansson 5021432400
11Visa spelarens matcher Axel Olesund 4121368433
12Visa spelarens matcher Fredrik Pålsson 4121302396
13Visa spelarens matcher Ida Nord 4031443399
14Visa spelarens matcher Alexander Prytz Hedström 4031284399
15Visa spelarens matcher Tonny Molander 4031243405
16Visa spelarens matcher Daniel Pettersson 4031162399
17Visa spelarens matcher Jessica Käll 4031158385
18Visa spelarens matcher Christian Eriksson 4031130363
19Visa spelarens matcher David Brandell 4031110372
20Visa spelarens matcher Anders Lindén 4031106387
21Visa spelarens matcher James Lund 4031062384
22Visa spelarens matcher Ture Magnusson 403968375
23Visa spelarens matcher Anders Brandén 403898354
24Visa spelarens matcher Jenny Wik 403879372
25Visa spelarens matcher Karin Anderberg 3031196341
26Visa spelarens matcher Henrik Wiman 3031090329
27Visa spelarens matcher Henrik Johansson 3041213370
28Visa spelarens matcher Henrik Jonés 3041184392
29Visa spelarens matcher Joel Hinz 3041054364
30Visa spelarens matcher Gustaf Bergström 3041010364
31Visa spelarens matcher Kristina Hedgren 304885326
32Visa spelarens matcher Rose-Marie Nielsen 304882358
33Visa spelarens matcher Lars Arén 304872362
34Visa spelarens matcher Ola Torstensson 304860362
35Visa spelarens matcher Henrik Ringquist 304815361
36Visa spelarens matcher Ylva Wändahl 304808370
37Visa spelarens matcher Hedvig Arén 204492278
38Visa spelarens matcher Thim Svensson 205943358
39Visa spelarens matcher Erika Wiman 205729311
40Visa spelarens matcher Gunilla Norbäck 205614354
41Visa spelarens matcher Lennart Kryh 205607302
42Visa spelarens matcher Fredrik Karlsson 205564334
43Visa spelarens matcher Heidi Jansson 205446342
44Visa spelarens matcher Elisabeth Nielsen 205323312
45Visa spelarens matcher Mikael Molinder 105165234
46Visa spelarens matcher Riki Heino 106560277
47Visa spelarens matcher Andreas Pejler 106484227
48Visa spelarens matcher Anders Andersson 106423304
49Visa spelarens matcher Johan Berner 000