Direktsändning

DBS 2019  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2019-01-06 01:04
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 12 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Sebastian Boukachabia (1)- Henrik Jonés (12)471 - 300LEKtIONRÅSIDEn
Paul Eberhardsson (4)- Björn Ericson (3)395 - 307STENHUS PReS(T)eRAELDRIFT
Fredrik Hansson (7)- Martin Bender (8)411 - 354LAnTRÅD ÅTERF(Ä)rD FRIMODI(G)
Emma Ekman (11)- Lisa Blohm (6)314 - 396(F)RÖSKIDA
Nils Berner (9)- Elisabet Bruzelius (13)332 - 424TROLLDE(G)
Johan Rönnblom (5)- Åsa Florholm (15)380 - 296LANGARe
Daniel Domert (2)- Måns Eriksson (14)370 - 337ONKOLOg
Erik Elvers (16)- Monica Ringheim (10)275 - 326SOLITär

 Ställning efter rond 12 av 12 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Sebastian Boukachabia 10022178378
2Visa spelarens matcher Daniel Domert 7052050383
3Visa spelarens matcher Björn Ericson 7052044354
4Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 7052039381
5Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 7051952369
6Visa spelarens matcher Lisa Blohm 7051874349
7Visa spelarens matcher Fredrik Hansson 7051805344
8Visa spelarens matcher Martin Bender 7051772357
9Visa spelarens matcher Nils Berner 6062147383
10Visa spelarens matcher Monica Ringheim 6062002367
11Visa spelarens matcher Emma Ekman 6061839372
12Visa spelarens matcher Henrik Jonés 6061612358
13Visa spelarens matcher Elisabet Bruzelius 5071462335
14Visa spelarens matcher Måns Eriksson 3091469345
15Visa spelarens matcher Åsa Florholm 3091294335
16Visa spelarens matcher Erik Elvers 20101261321