Direktsändning

SISU CUP 2019  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2019-02-16 18:19
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Roland Olsson (1)- Monica Ringheim (5)428 - 344OPTIKeRoTREVL(I)G
Louise Agnesdotter (7)- Pia Mattsson (2)291 - 322
Erik Elvers (4)- Mikael Forss (8)407 - 278MODErAt
Anna Andersson (3)- Monica Envall (11)388 - 289pRASSLA
Gerd Forss (6)- Thrise Johnsson (12)361 - 295uTMATTA
Marina Holmberg (10)- Marianne Mattsson (9)298 - 358

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Roland Olsson 6011665410
2Visa spelarens matcher Pia Mattsson 5021545372
3Visa spelarens matcher Anna Andersson 5021521381
4Visa spelarens matcher Erik Elvers 5021295336
5Visa spelarens matcher Monica Ringheim 4031299364
6Visa spelarens matcher Gerd Forss 4031092346
7Visa spelarens matcher Louise Agnesdotter 4031057311
8Visa spelarens matcher Mikael Forss 304915340
9Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 304763331
10Visa spelarens matcher Marina Holmberg 205555298
11Visa spelarens matcher Monica Envall 106704295
12Visa spelarens matcher Thrise Johnsson 007188267