Direktsändning

JAKOB ABC  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2019-04-07 16:25
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 6 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Märta Båsk (5)- Siv Brandt (1)253 - 352
Monica Envall (2)- Eva Lassfolk (6)364 - 267
Roger Sundsten (7)- Marianne Mattsson (3)279 - 367
Rosita Kock (8)- Margot Liljeqvist (9)278 - 275

Frirond:

Gunnel Wikström-Gunn

 Ställning efter rond 6 av 6 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Siv Brandt 6001536371
2Visa spelarens matcher Monica Envall 5011386351
3Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 3021047337
4Visa spelarens matcher Gunnel Wikström-Gunn 3021040339
5Visa spelarens matcher Märta Båsk 3031152325
6Visa spelarens matcher Eva Lassfolk 203820303
7Visa spelarens matcher Roger Sundsten 1041016286
8Visa spelarens matcher Rosita Kock 104645221
9Visa spelarens matcher Margot Liljeqvist 005458259