Direktsändning

TUSSI(LA)GO  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2019-04-14 19:45
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Roland Olsson (1)- Mikael Forss (5)363 - 318STEArIn
Monica Ringheim (4)- Gerd Forss (2)315 - 354nÄRSaLT
Kajsa Bråting (3)- Monica Envall (12)416 - 260KOpIERA
Helena Bertilsson (9)- Helena Åman (11)293 - 337
Anna Andersson (7)- Jussi Pohjola (8)356 - 380ESTEtI(S)K
Pia Mattsson (10)- Charlie Bomansson (6)371 - 424RESKLAR(B)ANTNinG SÄRDRAG

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Roland Olsson 6011700388
2Visa spelarens matcher Gerd Forss 5021464369
3Visa spelarens matcher Kajsa Bråting 5021361376
4Visa spelarens matcher Monica Ringheim 4031528349
5Visa spelarens matcher Mikael Forss 4031262371
6Visa spelarens matcher Charlie Bomansson 403763345
7Visa spelarens matcher Anna Andersson 3041043364
8Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 304951357
9Visa spelarens matcher Helena Bertilsson 304837320
10Visa spelarens matcher Pia Mattsson 304814340
11Visa spelarens matcher Helena Åman 205645346
12Visa spelarens matcher Monica Envall 007233284