Direktsändning

Nationaldagsscrabble 2019  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2019-06-06 22:55
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Åsa Florholm (7)- Malin Ståhlner (1)313 - 320SVERIGe
Anna Andersson (6)- Jessica Käll (2)294 - 333
Gunnar Andersson (4)- Inger Wingård (5)335 - 362MONSTEr
Bibban Häll (10)- Emma Ekman (3)200 - 482MEDiERA
Tommy Vaske (8)- Maria Åslund (9)437 - 328OSEEDAd LÄSANDE ROVTANd

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Malin Ståhlner 5111360371
2Visa spelarens matcher Jessica Käll 5021115349
3Visa spelarens matcher Emma Ekman 4121308382
4Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 4031293396
5Visa spelarens matcher Inger Wingård 4031220371
6Visa spelarens matcher Anna Andersson 4031125365
7Visa spelarens matcher Åsa Florholm 3041048346
8Visa spelarens matcher Tommy Vaske 3041009357
9Visa spelarens matcher Maria Åslund 205874340
10Visa spelarens matcher Bibban Häll 007148234