Direktsändning

Jakob sommarcup 2019  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2019-06-16 16:25
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Gunnel Wikström-Gunn (7)- Margareta Holmäng (2)313 - 333
Märta Båsk (8)- Maria Ellfolk-Lasén (3)282 - 373
Gerd Forss (1)- Moa Thors (6)459 - 330K(A)LANDER GATPoJk(E)
Mikael Forss (4)- Görel Mattjus (10)368 - 339FöRBAND
Roger Sundsten (9)- Siv Brandt (5)271 - 370

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gerd Forss 6011548416
2Visa spelarens matcher Margareta Holmäng 6011438381
3Visa spelarens matcher Maria Ellfolk-Lasén 6011350374
4Visa spelarens matcher Mikael Forss 4031135352
5Visa spelarens matcher Siv Brandt 3041150334
6Visa spelarens matcher Moa Thors 304895339
7Visa spelarens matcher Gunnel Wikström-Gunn 2141052327
8Visa spelarens matcher Märta Båsk 205786305
9Visa spelarens matcher Roger Sundsten 205638297
10Visa spelarens matcher Görel Mattjus 016510312