Direktsändning

(MYS)KANKA【・ヘ・】  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2019-07-07 10:35
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Thim Svensson (6)- Björn Ericson (1)297 - 402
Gerd Forss (4)- Jessica Käll (8)383 - 279ÖVERSIK(T)
Inger Wingård (2)- Emma Ekman (7)414 - 362AlLOkER(A)
August Stålner (10)- Malin Ståhlner (3)235 - 394
Bibban Häll (9)- Per Persson (5)272 - 346TAjMING

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Björn Ericson 6011607384
2Visa spelarens matcher Inger Wingård 5021388380
3Visa spelarens matcher Malin Ståhlner 5021386385
4Visa spelarens matcher Gerd Forss 5021302378
5Visa spelarens matcher Per Persson 403875332
6Visa spelarens matcher Thim Svensson 3041234358
7Visa spelarens matcher Emma Ekman 3041011358
8Visa spelarens matcher Jessica Käll 304935334
9Visa spelarens matcher Bibban Häll 106366254
10Visa spelarens matcher August Stålner 007395257