Direktsändning

ACA(JO)UNÖT  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2019-07-27 18:07
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Roland Olsson (1)- Lisa Blohm (2)454 - 365STRatEG ELRITSA
Gunnar Andersson (4)- Anna Andersson (5)351 - 366(S)LADDRiG
Kajsa Bråting (7)- Emma Ekman (6)409 - 403LAKrITSKONTErA
Pia Mattsson (8)- Daniel Andersson (10)419 - 281STILREN
Marianne Mattsson (11)- Helena Åman (9)274 - 438

Frirond:

Gerd Forss

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Roland Olsson 5111467377
2Visa spelarens matcher Lisa Blohm 5021360376
3Visa spelarens matcher Gerd Forss 4021197347
4Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 4031471381
5Visa spelarens matcher Anna Andersson 3031302367
6Visa spelarens matcher Emma Ekman 4031236378
7Visa spelarens matcher Kajsa Bråting 3031136356
8Visa spelarens matcher Pia Mattsson 2131140372
9Visa spelarens matcher Helena Åman 2041063361
10Visa spelarens matcher Daniel Andersson 204706309
11Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 006565288