Direktsändning

STORKBO CUP  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2019-09-14 18:47
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Gunnar Andersson (1)- Pia Mattsson (6)435 - 381MI(s)SAKtALEDsNAD
Emma Ekman (4)- Malin Ståhlner (5)407 - 368FÖRSeNA LiNJERA
Lisa Blohm (10)- Inger Wingård (3)337 - 425iNRISTA
Helena Åman (9)- Roland Olsson (2)310 - 495LIKST(R)ÖM aUDITÖR MiNARET
Anna Andersson (12)- Daniel Domert (7)369 - 396METODIS(K)(A)NAKoRET
Sebastian Ågren (15)- Helena Bertilsson (8)342 - 433SNuSARE(F)ARTVINd
Jessica Käll (17)- Gerd Forss (11)325 - 340
Åke Qvarfordt (14)- Claes von Hofsten (16)396 - 338sNOKaRE
Kajsa Bråting (13)- Marianne Mattsson (19)361 - 309
Daniel Andersson (20)- Jussi Pohjola (18)276 - 390

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 6011840421
2Visa spelarens matcher Roland Olsson 5021476409
3Visa spelarens matcher Inger Wingård 5021460378
4Visa spelarens matcher Emma Ekman 5021268371
5Visa spelarens matcher Malin Ståhlner 4031444389
6Visa spelarens matcher Pia Mattsson 4031160361
7Visa spelarens matcher Daniel Domert 4031098367
8Visa spelarens matcher Helena Bertilsson 4031035354
9Visa spelarens matcher Helena Åman 4031001341
10Visa spelarens matcher Lisa Blohm 402992365
11Visa spelarens matcher Gerd Forss 313735350
12Visa spelarens matcher Anna Andersson 3041102366
13Visa spelarens matcher Kajsa Bråting 304961341
14Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 304788346
15Visa spelarens matcher Sebastian Ågren 303752369
16Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 214755355
17Visa spelarens matcher Jessica Käll 205924338
18Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 205754335
19Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 106459313
20Visa spelarens matcher Daniel Andersson 106397305