Direktsändning

SM 2019  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2019-11-03 17:55
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 14 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Johan Rönnblom (1)- Björn Ericson (2)441 - 343LAN(D)MINA KOnTERA
Malin Ståhlner (3)- Anna Andersson (7)356 - 347AnImERA
Gunnar Andersson (4)- Martin Bender (9)460 - 452SPIN(N)ARE KNeGARESTEARIN TÄNDRÖr SAMVARO
Jonathan Ljungberg (12)- Sebastian Boukachabia (5)320 - 352pARADIs
Henrik Jonés (13)- Roland Olsson (6)363 - 416OUTREDd MAGEnTA
Johan Berner (15)- Gustaf Gimstedt (8)321 - 406ON(D)UlERA (T)RÄFANeR
Åke Qvarfordt (10)- Anders Apoy (14)325 - 316STAtION
Pia Mattsson (19)- Erik Elvers (11)300 - 320
Karin Anderberg (20)- Nils Berner (16)349 - 374(S)VEPnINGhAVSBAD
Monica Ringheim (23)- Fredrik Hansson (17)319 - 366GAsTRiT
Gerd Forss (18)- Alexandra Svantesson (27)423 - 358RaDSLuT
Lisa Blohm (21)- Inger Wingård (28)439 - 377NOTORIS(K) GlITTRA
Emma Ekman (29)- Nils Lundström (22)359 - 375öVeRDOS
Elisabet Bruzelius (24)- Jessica Käll (31)359 - 341
Turid Petersson (32)- Åsa Florholm (25)359 - 364SlARVIGSONDeRA
Greger Nässén (33)- Sonny Apoy (26)253 - 495(R)EsTRESA sVIRVLA
Helena Åman (30)- Jan Johansson (37)366 - 329
Per Persson (34)- Mikael Forss (38)336 - 329
Hanna Wallenbro (39)- Claes von Hofsten (35)379 - 413
Minos Papadogiannakis (41)- Daniel Andersson (36)363 - 389SNIDARe
Charlie Bomanson (40)- Marianne Mattsson (42)389 - 308AMnESTI

Frirond:

Hanna Wallenbro

Ej spelat:

Jussi Pohjola

 Ställning efter rond 14 av 14 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 12023503404
2Visa spelarens matcher Björn Ericson 11033165394
3Visa spelarens matcher Malin Ståhlner 10042932378
4Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 9053052387
5Visa spelarens matcher Sebastian Boukachabia 9052699367
6Visa spelarens matcher Roland Olsson 9052664374
7Visa spelarens matcher Anna Andersson 9052652348
8Visa spelarens matcher Gustaf Gimstedt 9052641360
9Visa spelarens matcher Martin Bender 9052635380
10Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 9052211353
11Visa spelarens matcher Erik Elvers 8152182352
12Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 8062834387
13Visa spelarens matcher Henrik Jonés 8062556374
14Visa spelarens matcher Anders Apoy 8062465367
15Visa spelarens matcher Johan Berner 8062429370
16Visa spelarens matcher Nils Berner 8062266377
17Visa spelarens matcher Fredrik Hansson 8062120355
18Visa spelarens matcher Gerd Forss 8061966360
19Visa spelarens matcher Pia Mattsson 7072656366
20Visa spelarens matcher Karin Anderberg 7072325352
21Visa spelarens matcher Lisa Blohm 7072216364
22Visa spelarens matcher Nils Lundström 7072081352
23Visa spelarens matcher Monica Ringheim 7072063348
24Visa spelarens matcher Elisabet Bruzelius 6071861330
25Visa spelarens matcher Åsa Florholm 7071816329
26Visa spelarens matcher Sonny Apoy 6171887356
27Visa spelarens matcher Alexandra Svantesson 5082312361
28Visa spelarens matcher Inger Wingård 6082221370
29Visa spelarens matcher Emma Ekman 5082044346
30Visa spelarens matcher Helena Åman 6081922348
31Visa spelarens matcher Jessica Käll 6081907340
32Visa spelarens matcher Turid Petersson 6081870357
33Visa spelarens matcher Greger Nässén 5081666330
34Visa spelarens matcher Per Persson 5081605327
35Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 5081392335
36Visa spelarens matcher Daniel Andersson 4181342317
37Visa spelarens matcher Jan Johansson 4091834355
38Visa spelarens matcher Mikael Forss 4091795337
39Visa spelarens matcher Hanna Wallenbro 4091617331
40Visa spelarens matcher Charlie Bomanson 4091302320
41Visa spelarens matcher Minos Papadogiannakis 30101284314
42Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 21101137304
43Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 4091337331