Direktsändning

Aura Cup  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2019-11-16 17:25
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Anna Andersson (4)- Greger Nässén (2)418 - 247BESeGRA
Monica Ringheim (1)- Siv Brandt (10)385 - 285HeTSARe
Gerd Forss (5)- Jussi Pohjola (3)315 - 477aNDETRoSTORSPE(L)
Marina Holmberg (11)- Erik Elvers (6)235 - 448TOMNIng
Gunnel Wikström-Gunn (7)- Monica Envall (13)349 - 284
Anita Mansnerus (14)- Helena Åman (8)302 - 360
Mikael Forss (15)- Marianne Mattsson (12)299 - 300

Frirond:

Maria Åslund

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Monica Ringheim 6011643369
2Visa spelarens matcher Greger Nässén 6011492354
3Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 5021500359
4Visa spelarens matcher Anna Andersson 5021488365
5Visa spelarens matcher Gerd Forss 4031564371
6Visa spelarens matcher Erik Elvers 4031411364
7Visa spelarens matcher Gunnel Wikström-Gunn 303906324
8Visa spelarens matcher Helena Åman 403905355
9Visa spelarens matcher Maria Åslund 204965324
10Visa spelarens matcher Siv Brandt 204884311
11Visa spelarens matcher Marina Holmberg 204790297
12Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 204586301
13Visa spelarens matcher Monica Envall 2051137331
14Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 105880324
15Visa spelarens matcher Mikael Forss 105842329