Direktsändning

AD(VEN)TSTID  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2019-11-30 19:54
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Johan Berner (3)- Alexandra Svanteson (1)399 - 314KRIngLA
Roland Olsson (2)- Sonny Apoy (5)452 - 354LEKtANT GESTAl(T)A
Åke Qvarfordt (4)- Julia Jacobsson (6)324 - 346

Frirond:

Daniel Andersson

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 5011253376
2Visa spelarens matcher Roland Olsson 4021398384
3Visa spelarens matcher Johan Berner 4021280371
4Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 3031261353
5Visa spelarens matcher Sonny Apoy 3031076362
6Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 2041174372
7Visa spelarens matcher Daniel Andersson 006809308